Wtyczka do radia Mycom

Moderatorzy: kamil_rc, AndYou

Awatar użytkownika

Autor
Kuba
Posty: 3
Rejestracja: 2007-08-25, 11:46
Lokalizacja: Rabka
Kontakt:

Wtyczka do radia Mycom

#1

Post autor: Kuba »

Witam!
Stałem się prawie szczęśliwym posiadaczem kasku Navcomm - przy zamówieniu poprosiłem o wtyczkę do radia mycom mh-430 - taką też dostałem.. wszystko byłoby fajnie, tylko czemu nie działa jak należy?
Działa ptt w przeciwieństwie do odbioru - rozwiązaniem jest niby założenie 1mm podkładki pod wtyczkę - wtedy wszystko działa, jednak jest to upierdliwe, bo przy każdym ruchu wtyczki wszystko znika.. Czemu tak?

Pozdrawiam!
Kuba

AndYou
Posty: 5
Rejestracja: 2007-08-23, 17:40
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

#2

Post autor: AndYou »

Opisane objawy wskazują na to, że wtyczka nie jest skonfigurowana poprawnie do współpracy z tym modelem.

MH-430 wykorzystuje ten sam standard co nie-lotnicze Icom-y z drobną różnicą w wartości rezystancji. Z naszej strony nie ma żadnych ograniczeń technicznych by taką wtyczkę przygotować, zresztą wiele takich zestawów zostało przygotowanych i działają poprawnie.

Na naszej stronie jest dostępna ściągawka pozwalająca dobrać właściwy typ wtyku:

nie spamuj://spamer.navcomm.eu/download/wtyki.pdf

Nie odnotowałem też żadnych reklamacji na taką konfigurację sprzętu. Proszę o informacje gdzie i kiedy zestaw został kupiony.

Oczywiście zalecam także przysłanie całości do naszego serwisu (adres na karcie gwarancyjnej) w celu rekonfiguracji pinów na wtyku.

Zakładam, że posiadany przez Pana MH-430 jest wersją fabryczną - bez żadnych przeróbek.

Ponad to informuję że od kilku miesięcy oferujemy też słuchawki z możliwością przełączania konfiguracji pinów między standardem lotniczym i nie-lotniczym. Jeśli taki zestaw jest w Pana posiadaniu proszę spróbować przestawić przełącznik w inną pozycję.

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości pozostaję do dyspozycji

Andrzej Kijewski
NavComm
Awatar użytkownika

Autor
Kuba
Posty: 3
Rejestracja: 2007-08-25, 11:46
Lokalizacja: Rabka
Kontakt:

#3

Post autor: Kuba »

Dzięki za zainteresowanie - czyli mam rozumieć że wysyłam Wam zestaw radio+kask i mogę liczyć na rozwiązanie problemu?

Pozdrawiam!
Kuba

AndYou
Posty: 5
Rejestracja: 2007-08-23, 17:40
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

#4

Post autor: AndYou »

Tak, proszę przysłać dołączając krótki opis.

Pozdrawiam
Andrzej Kijewski
ODPOWIEDZ