Skradziono sprzet potrzebna pomoc

Sprawy nie zwiazane z innymi działami a tak naprawdę tu piszemy o wszystkim

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
AdamR
Posty: 1
Rejestracja: 2011-02-28, 21:05
Lokalizacja: Wolin

Skradziono sprzet potrzebna pomoc

#1

Post autor: AdamR »

Wczoraj w nocy skradziono mi napęd Parapower na wagach rok budowy 2007 jak nówka śmigło 124 z czerwonymi końcówkami do napędu przymocowany był nowiutki zapas "glob" cechą harakterystyczną mojego sprzętu była niebieska linka od gazu, czerwony korek wlewu paliwa oraz dodatkowy wyłącznik zapłony umieszczony tóż pod ramą zbiornika.
Jeżli słyszałby ktoś z was to takim proszę o kontakt. 693376862
:cry:

ADM
Posty: 2
Rejestracja: 2011-02-28, 19:07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

#2

Post autor: ADM »

Skur#ysynom ręce uje#ac :-x za robotę się to nie weźmie tylko chodzi i węszy co by tu zaj#bać. sam tego doświadczyłem, 7tys jednej nocy poszło w las. kilka nocy nie przespanych, i dziwne myśli że ta osoba mnie zna i jak mnie widzi to się cieszy z tego powodu. Życzę Ci żeby się odnalazł bo wiem co czujesz :-(

Solek
Posty: 227
Rejestracja: 2007-11-21, 20:30
Lokalizacja: się tu wziołem???

#3

Post autor: Solek »

Zgłoś na policję. Zamieść informacje na paralotnie rec pl - grupie. W końcu się znajdzie. Musisz miec troche samozaparcia - dzwonic po dilerach sprzetu i pytac. Sporo sprzętu się znajduje.

Pilot
Posty: 152
Rejestracja: 2009-03-04, 10:34
Lokalizacja: podkarpacie

#4

Post autor: Pilot »

nie spamuj://spamer.forum.paralotnie.pl/topics11/396.htm
Tu masz szczegóły jak szukali napędu wszyscy na grupie i nie tylko. Nie muszą to być fachowcy, może prędzej złomiarze, dla nich każda puszka jest na wagę złota .
Podałem tego linka na niusach, tam więcej osób wchodzi :
nie spamuj://niusy.onet.pl/niusy.html?t=watki ... 1&month=03
Pozdrawiam !

grzesiek
Posty: 35
Rejestracja: 2010-04-03, 21:52
Lokalizacja: górny śląsk

#5

Post autor: grzesiek »

witaj Adam , zacznij od zgłoszenia na policję , jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś - musi byc jakiś ślad na papierze , że taka kradzież miała miejsce . Dobrze by było żebyś miał papiery na ten napęd lub jego zdjęcia bo w przypadku odnalezienia go (czego ci życzę) musisz w jakiś sposób udowodnic , że jest twój . Ja miałem to szczęście , że mój napęd mimo iż jest fabryczny Parapower , to ma sporo dodatków i gdyby nie to , to nie wiem jakbym udowodnił , że jest moją własnością , papierów na niego nie mam (kupiłem z tzw. drugiej ręki) i nawet jak się odnalazł to miałem trochę obawy czy nie będzie problemów z jego odzyskaniem ale nie było żadnych . Tak jak napisał Solek powiadom dilerów i szkoły paralotniowe , bo ci ludzie niekoniecznie mogą wchodzic na to forum i nie wiedzą nic o kradzieży . W moim przypadku nie byli to niestety złomiarze , była to zaplanowana robota i jak pisałem maczał w tym palce ktoś z sąsiedztwa , potem złodzieje gdzieś zamelinowali napęd i dopiero po miesiącu go sprzedali , tak więc może i twój napęd jest gdzieś ukryty i dopiero za jakiś czas ktoś będzie próbował go sprzedac . Dobrze zrobiłeś , że dałeś znac na forum o tej kradzieży , mi to właśnie pomogło odzyskac napęd ponieważ w poszukiwania zaangażowało się wielu ludzi , za co jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję . Ja często śledzę ogłoszenia o sprzęcie paralotniowym więc jak coś wyczaję to dam znac . Życzę Ci jak najszybszego odzyskania napędu .

grzesiek
Posty: 35
Rejestracja: 2010-04-03, 21:52
Lokalizacja: górny śląsk

#6

Post autor: grzesiek »

Witaj Adam , jak się sprawy mają ?
ODPOWIEDZ