Albatros

W tym forum, znajdują się podfora z opisami i opiniami o poszczególnych szkołach.

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
blekk
Posty: 9
Rejestracja: 2011-02-27, 17:18
Lokalizacja: Europa

Albatros

#1

Post autor: blekk »

Szkoła paralotniowa "Albatros"
Wojciech Owczarz . Moze ktos uczeszczal na kurs potrzebuje blizszych informacj :!:

grzesiek
Posty: 35
Rejestracja: 2010-04-03, 21:52
Lokalizacja: górny śląsk

#2

Post autor: grzesiek »

Witam , robiłem w tej szkole I etap. Szkolenie odbywa się pod okiem dwóch instruktorów . Po teorii jest nauka stawiania i biegania ze skrzydłem u podnóża góry Żar oraz "konkretne" zloty z góry Matyska koło Żywca , dośc przerażającej dla początkujących . Instruktorzy mówią ci przez krótkofalówkę co masz robic . Po skończeniu I-go etapu możesz od razu zrobic II , jeżeli masz czas , pieniądze i pogoda na to pozwoli .Ogólnie właściciel i instruktorzy to mili ludzie (przecież żyją z kursantów). Nie chciałbym jednak wydawac swojej opinii o tej szkole bo pewnie ilu kursantów tyle opinii . pozdrawiam

WinStyś
Posty: 2
Rejestracja: 2012-12-21, 21:10

Re: Albatros

#3

Post autor: WinStyś »

A ja polecam!! Bardzo sympatyczni ludzie, miła atmosfera. Instruktorzy doskonale nas uświadamiali o potencjalnym niebezpieczeństwie, wpoili teorie, wykazali się DUŻĄ cierpliwością :) i dystansem do sprawy. Dobre, obiektywne rady zarówno w powietrzu jak i na ziemi, poza tym góreczki.... nic dodać nic ująć. Podsumowując gdy kurs się skończył chyba wszyscy byli zadowoleni i głodni dalszych lotów :mrgreen:

RobertoBrazeldo
Posty: 1
Rejestracja: 2019-03-14, 18:28

Albatros

#4

Post autor: RobertoBrazeldo »

Albatros w Międzybrodziu Żywieckim
Ostatnio zmieniony 2019-08-28, 22:34 przez RobertoBrazeldo, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ