Poszukuję poduszki do solo

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
Yoss
Posty: 2
Rejestracja: 2015-06-10, 14:13

Poszukuję poduszki do solo

#1

Post autor: Yoss »

Witam Was serdecznie,
poszukuję poduszki, takiej jak na zdjęciu w załączniku, do silnika solo, podobno takie poduszki również były używane w polonezach i trabantach.
Gdzie w Krakowie albo w sieci mogę kupić taką poduszkę? Zjeździłem sklepy z akcesoriami samochodowymi i wszędzie reakcją są jedynie wielkie oczy... :)
Załączniki
poduszka solo b 800.JPG
poduszka solo b 800.JPG (116.68 KiB) Przejrzano 10029 razy

Mamamuszi
Posty: 19
Rejestracja: 2010-03-13, 19:37
Lokalizacja: Czarnków

Re: Poszukuję poduszki do solo

#2

Post autor: Mamamuszi »

Pierwsza z brzegu; nie spamuj://allegro.pl/przekladka-gumowa-lac ... 90181.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ja używam tych,są mocne; nie spamuj://allegro.pl/listing/listing.php?o ... -3-mt-0519" onclick="window.open(this.href);return false;

Autor
Yoss
Posty: 2
Rejestracja: 2015-06-10, 14:13

Re: Poszukuję poduszki do solo

#3

Post autor: Yoss »

Wow, dziękuję :)

klon
Posty: 15
Rejestracja: 2014-10-21, 20:35

Poszukuję poduszki do solo

#4

Post autor: klon »

Witam ! Ten temat był chyba już wielokrotnie przerabiany przez grupowiczów .Jednak ciągle są z tym problemy- jakie to są /typ,rodzaj gumy itd./ poduszki-amortyzatory?! Jakie i skąd /producent-dostawca/ sprowadzał do swoich napędów Igor ? Silniczki SOLO210 chodzą /jeśli się o nie dbało i lało porządny olej syntetyczny nie oszczędzając / po dziś dzień .Ja go posiadam już 15 lat i jestem zadowolony.Niestety te nieszczęsne gumy-poduszki.Zalecał on-Igor ich wymianę max.co 2 lata /lecz jak praktyka pokazuje niektórzy mają po 7-8 lat te same -co nie jest chyba zbyt właściwym podejściem do tematu sprawności technicznej i bezpieczeństwa/.Ja staram się zasady tej przestrzegać. Igora już strona sklepu nie działa. Dodzwonić się też nie można. Może ktoś wie gdzie się Igor zaopatrywał? Jego elementy konstrukcyjne były sprawdzone i żywotne.Obecnie poduszki oferowane przez sklepy /różne-w tym i te "paralotniarskie"w nazwie czyli dedykowane określonej/wąskiej grupie klientów ,którzy spodziewają się otrzymać części zamienne,elementy oraz sprzęt kompletny przeznaczony do ich celów/są (jakby to delikatnie ująć ?!) -.... no po prostu kupuj i przetestuj sam na sobie (UDA CI SIĘ LUB NIE -KASA I TAK LECI-ale to nie tylko gumek okazuje się dotyczy spotkałem się już z deltkami,trapezami metalowymi i bloczkami wprost ze sklepów metalowych najniższej jakości).
Gumy "Igorowe" były przynajmniej sprawdzone i pewne /choć zdaję sobie sprawę,że nie wyprodukowane wyłącznie do celów tego szlachetnego sportu jakim jest paralotniarstwo PPG/.
Tak więc pytam i proszę /może byłych współpracowników/ o wskazanie gdzie,od kogo kupowaliście i jaki to jest typ poduszki-amortyzatora /mają oni tam swoje oznaczenia ,a których nawet na oryginalnych nie nanoszono STĄD TO CAŁE ZAMIESZANIE!/.
Ktokolwiek widział Igora lub wie dokładnie CO TO JEST niech się udzieli ku zdrowiu i szczęściu SZCZĘŚLIWYCH POSIADACZY SOLO210 ze stajni Igorowej Parapower.
Dziękuję za cierpliwość i uwagę.Pozdrawiam serdecznie i życzę pięknych lotów !!! :-D :-D :-D OBY MOC BYŁA Z WAMI !!!
P.S: Pozostawiłeś nas IGOR samym sobie jak te sierotki ;-)
Ostatnio zmieniony 2017-03-29, 15:35 przez klon, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ