rura rezonansowa w parapower solo

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
Dzygit
Posty: 1
Rejestracja: 2007-09-11, 07:55
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

rura rezonansowa w parapower solo

#1

Post autor: Dzygit »

mam naped parapower solo zastanawiam sie czy producent robił jakieś testy z rurami rezonansowymi? Moze ktoś z was testował takie patenty w tym napedzie? Z tego co czytam to taka rura wyciszy naped i zwiekszy jego moc .. więc same zalety
dlatego zastanawiam sie czemu Igor nie oferuje tego wynalazku np za dopłatą

na stronie fresh breeze jest naped z silnikiem solo
nie spamuj://spamer.fresh-breeze.de/en/en_engines_solo.htm

ma rezonans i chyba tlumik szmerow ssania nie widzialem tego napedu na zywo ale podejrzewam ze pracuje zdecydowanie ciszej

wiec wyglada na to ze da sie to zrobić z solo


nie kumam czemu producent nie decyduje sie na rozwiazania ktore mogły by ulepszyc konstrukcje. Chyba ze sa jakies przeciwskazania o ktorych nie mam pojęcia a chetnie bym o nich poczytał

pozdro
Dzygit

kajan002
Posty: 144
Rejestracja: 2007-12-12, 11:02
Lokalizacja: krosno

#2

Post autor: kajan002 »

Witam! chce tu wrzucic swoje trzy grosze jesli chodzi o rezonans do solo210,pisalem o tym na pl.rec paralotnie ale tam zajeci sa prawdziwymi napedami i jak kto chce zkorzystac niech zagladnie na spamer.fotosik.pl i poszuka yanq02 ...sa tam zwariowane moje pomysly o tlumiku solo210 ktory wykrecil na Parapower124 2660obr na smigle,a waga tylko wieksza o 55dkg,lataja na takich i nie ma obawy o zatarcie..troszke sie znam na tym ,a ciag zwiekszony o 170obr na smigle to ciag zaj...sty,a cena? jak sobie zrobisz to napisz.Pozdr kajan002@wp.pl

kajan002
Posty: 144
Rejestracja: 2007-12-12, 11:02
Lokalizacja: krosno

#3

Post autor: kajan002 »

Witam..mozna zobaczyc jak wyglada naped z rura rezonansową. nie spamuj://spamer.fotosik.pl/tagi/nap%EAdy+PPG ...Kawalek rurki a robi robote. Pozdr kajan

kajan002
Posty: 144
Rejestracja: 2007-12-12, 11:02
Lokalizacja: krosno

#4

Post autor: kajan002 »

[quote="kajan002"]Witam..mozna zobaczyc jak wyglada naped z rura rezonansową. nie spamuj://spamer.fotosik.pl/tagi/nap%EAdy+PPG ...Kawalek rurki a robi robote. Pozd


Mozecie sprawdzic jak dzialają te chomonta z frezbreze a moj tlumiczek,tam55kg ciągu i za 1800zl na moim skromnym tlumiku tyle samo,ile ?
ODPOWIEDZ