Używany napęd - jaki, na co zwracac uwage przy zakupie

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
sayid
Posty: 101
Rejestracja: 2010-06-18, 13:48
Płeć:
Kontakt:

Używany napęd - jaki, na co zwracac uwage przy zakupie

#1

Post autor: sayid »

Witam PPG Team
rozglądam się za używanym napędem, ...i się zastanawiam jakiego poszukiwać? i na co zwracać uwagę? Jest tego pełno w sieci - oczywiście większość z małym nalotem i w super stanie ipt, itd.
...ale doradźcie mi, jaki będzie najwłaściwszy dla początkującego PPGowca, do jakiego będzie najłatwiej z częściami zamiennymi i kosztami serwisowania?
podrawiam
sayid

Kopar
Posty: 1
Rejestracja: 2011-08-25, 18:43
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

#2

Post autor: Kopar »

Cześć Kajan, ostatnio również rozglądam się za jakimś sensownym napędem w cenie nie przekraczającej 6tys., podałeś link do tego napędu, ale jest jakiś problem z otwarciem? czy sprawa już nieaktualna? czy sam zajmujesz się serwisem ppg? gdybym np. kupił sprzęt czy mogę dokonać u Ciebie np odpłatnego przeglądu? btw. zastanawiam się nad zakupem solo 210 lub raket 120 co sądzisz o tych napędach? wiem ze pierwszy to troche przestarzała konstrukcja ale ponoć niezawodna, co do drugiego modelu niewiele udalo mi sie dowiedzieć, gdybyś mógł coś doradzić? pozdr.

Łukasz

ark
Posty: 41
Rejestracja: 2010-05-24, 19:05
Lokalizacja: Olsztyn

#3

Post autor: ark »

najlepiej typowy ,tj. solo lub raket .Ja posiadam raketa i jestem z niego zadowolony .waze ok.70 kg.Jest trochę ciężki ale ma sprzegło odśrodkowe ,wiec daje psychiczny komfort przy zakładaniu pracującego na plecy i przy podpinaniu się (rodzina zdecydowanie nie chce mi pomagać) podwieszenie dolne kosz inox, wada to zbiornik paliwa na dole . Solo jest chyba troche lżejszy ,ma zbiornik na górze wiec jesteś w stanie stwierdzić poziom paliwa w locie .
Te dwa silniki są chyba najbardziej popularne .oczywiście można tez konbinowac z mz czy wsk (miałem kiedys wsk) ,ale jak masz kaskę to raczej radze takie kupić to oczywiscie moja subiektywna opinia
ODPOWIEDZ