Mistrzostwa Europy PPG 2008 w Łomży

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
wojtek.domanski
Posty: 20
Rejestracja: 2007-07-24, 09:22
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Mistrzostwa Europy PPG 2008 w Łomży

#1

Post autor: wojtek.domanski »

Witam Serdecznie!

Zapraszam wszystkich na Mistrzostwa Europy PPG 2008, które odbywają się w Łomży. Ceremonia otwarcia przewidziana jest na sobotę 2 sierpnia, a pierwsza konkurencja na niedzielę po południu. Ceremonia zamknięcia w sobotę 9 sierpnia. Do soboty jest czas treningowy i przyjmowanie zapisów.

Od strony organizacyjnej zawody prowadzi ekipa lokalnego tygodnika Kontakty pod wodzą Władka Tockiego (paralotniarza i motolotniarza), a od strony sportowej zarządza zawodami dyrektor sportowy Leszek Mańkowski ze swoją ekipą i z moją skromną pomocą.

W miarę możliwości czasowych będę starał się łączyć obowiązki v-ce dyrektora sportowego z reporterskimi i zamieszczać relacje z zawodów.

Wojtek Domański
Dudek Paragliders

Autor
wojtek.domanski
Posty: 20
Rejestracja: 2007-07-24, 09:22
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#2

Post autor: wojtek.domanski »

Środa 30 lipca - przyjazdy

Oficjalnie zawody rozpoczną się ceremonią otwarcia w sobotę, ale już od poniedziałku zjeżdżają się ekipy by trenować na miejscu. Pogoda jest bardzo dobra, bezchmurna, z umiarkowanym wiatrem. Wg prognoz ma się rozpadać w piątek więc wszyscy trenują.

Wygląda na to że będzie to największa impreza rangi kontynentalnej. Spodziewamy się ponad 100 zawodników. Na MŚ 2007 w Chinach było mniej niż 100 zawodników, a na ME w Hiszpanii 2006 było ich około 50.

Ekipa organizacyjna działa pełną parą. Zawodnicy umieszczani są w hotelach. Rozwiązujemy na bieżąco problemy: Brazylijczyka którego skrzydło wysłane z APCO utkwiło w urzędzie celnym, Rosjan którzy nie mogą dostać wizy wjazdowej itp. Ogólnie niezły kocioł.

Wojtek Domański
--
Dudek Paragliders

zbyszek_wlodarczak
Posty: 64
Rejestracja: 2007-07-24, 09:27
Lokalizacja: Osielsko
Kontakt:

#3

Post autor: zbyszek_wlodarczak »

Kocioł był na tyle duży, że nie udało się na bieżąco zamieszczać relacji... trochę zebranych informacji, wyników, statystyk i zdjęć zamieściliśmy na stronie firmowej Dudek Paragliders:
nie spamuj://spamer.dudek.eu/dudek.php?go=lomza2008
ODPOWIEDZ