Siemiechów koło Gromnika w. Małopolskie

Opisy miejsc do latania.

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
esoes
Posty: 1
Rejestracja: 2013-07-09, 13:59

Siemiechów koło Gromnika w. Małopolskie

#1

Post autor: esoes »

Powitać,

Dziś byłem pooglądać góreczkę w Siemiechowie - stok narciarski Jurasówka. Lokalni Panowie twierdzą, że ktoś od czasu do czasu tam lata, ale w tym roku jeszcze się nikt nie pojawił. Na moje oko całkiem przyjemna góreczka do zlotów bo jako w ogóle niedoświadczony "lotnik" nic więcej powiedzieć nie potrafię. Po lewej wyciąg narciarski, po prawej od czasu do czasu latarnia której zasilanie na szczęście nie idzie wzdłuż stoku a odchodzi w prawo do linii napięcia daaaaleko od trasy narciarskiej. Na dole przy ewentualnym lądowisku brak linek, słupów itp atrakcji.

Moje pytanie - latał tam ktoś ? Jeśli tak proszę o jakieś info odnośnie góreczki. Jeśli ktoś nie latał a chciałby z góreczką się zapoznać, chętnie wezmę udział w ekspedycji poznawczej.

Pstryknąłem parę fotek jakby ktoś chciał "obaczyć". Niestety lało jak z cebra i nie było opcji zejścia w dół stoku aby stamtąd strzelić jakieś zdjęcia.

Z góry dzięki za pomoc.

xcgfdgf
Posty: 33
Rejestracja: 2013-09-27, 03:39

Re: Siemiechów koło Gromnika w. Małopolskie

#2

Post autor: xcgfdgf »

I believe that we are not real GW2 Gold Guide social workers. We may be doing social work in the Buy GW2 Gold Guide eyes of the people, but we are really contemplatives in the heart of Guild Wars 2 Guide the world.

-- 2013-09-27, 09:47 --

I believe that we are not real GW2 Gold Guide social workers. We may be doing social work in the Buy GW2 Gold Guide eyes of the people, but we are really contemplatives in the heart of Guild Wars 2 Guide the world.

Ozyrius
Posty: 1
Rejestracja: 2019-12-06, 15:18

Siemiechów koło Gromnika w. Małopolskie

#3

Post autor: Ozyrius »

Also check https://spamer.sellersandfriends.com/buy-guild-wars-2-gold for more detailed information.
Guild wars 2 gold is still more and more popular so we added buy and sell service to our offer
ODPOWIEDZ