Warszawa Marki

Opisy miejsc do latania.

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
rossi3
Posty: 24
Rejestracja: 2010-12-22, 18:14
Lokalizacja: Marki

Warszawa Marki

#1

Post autor: rossi3 »

Witam kolegów z okolic Marek, Ząbek i Słupna, mam pytanie do was , gdzie w okolicach jest jakis kawalek łąki z którego koledzy startuja ? Bardzo prosze o kontakt nawet telefoniczny nr. 506184223 , jestem tu od niedawna na Markach i nie za bardzo orientuje sie w okolicy, dzis jezdzilem cale popoludnie po okolicy i oprucz lasów, bagien i Tirówek nie znalazlem kawalka łąki z pustym przed polem do startu a pogoda jest super ostatnio, prosze także o podanie czestotliwosci radiowej na jakiej latacie. Pozdrawiam

partyzant
Posty: 1
Rejestracja: 2016-04-17, 20:58

Re: Warszawa Marki

#2

Post autor: partyzant »

Nie wiem czy pytanie ciągle aktualne, ale między Markami a Warszawą jest kawałek łąki https://spamer.google.pl/maps/dir//52.3287 ... !3e0?hl=pl" onclick="window.open(this.href);return false; jakiś czas temu często tam widywałem paralotniarzy, ale ostatnio dawno nie widziałem, tylko modelarze latają. Sam się zastanawiam czemu tam już nie latają, bo myślę o rozpoczęciu przygody z paralotniarstwem :roll:

piopio
Posty: 1
Rejestracja: 2016-08-16, 13:24

Re: Warszawa Marki

#3

Post autor: piopio »

Nie latają bo wszędzie trawa po pas. A modelarze koszą trawę i nie zgadzają się na start ze swojego pasa i nie dziwie się im.

paralotniarz90
Posty: 3
Rejestracja: 2016-08-18, 12:41
Kontakt:

Re: Warszawa Marki

#4

Post autor: paralotniarz90 »

Podłaczam sie do pytanie. ktos poda czestotliwosc?

zywy38
Posty: 1
Rejestracja: 2018-04-19, 07:15
Płeć:

Warszawa Marki

#5

Post autor: zywy38 »

Na ulicy chudyby pomiędzy białołęką a markami jest fajna łąka do ćwiczenia stawiania ,latać raczej nie można bo korytaż powietrzny i ganiają :evil: nie spamuj://spamer.forum.paralotnie.pl/posting. ... f=9&t=1364#

witex30
Posty: 2
Rejestracja: 2021-11-01, 22:47
Płeć:

Warszawa Marki

#6

Post autor: witex30 »

Na Chudoby już nie latają. Tam jakaś draka była. Podobno nieopodal mieszka pewna Pani Minister i wzywana jest policja by przeganiać hałasujących paralotniarzy.

Czy ktoś z was ma jakąś miejscówkę w W-wie lub pod W- wą do latania? Chętnie umowie sienna latanie z innymi PPGantami:)

GreeN_DG
Posty: 2
Rejestracja: 2022-08-14, 16:16
Płeć:

Warszawa Marki

#7

Post autor: GreeN_DG »

Udało się coś znaleźć?
Zaczynam przygodę z paralotnią. Szukam miejsc w Wawie lub blisko Wawy do Ground Handlingu, oraz najbliższych miejsc z wyciągarką i górek.
ODPOWIEDZ