pomoc

Opisy miejsc do latania.

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
krzys-92
Posty: 2
Rejestracja: 2011-01-18, 14:16
Lokalizacja: rawa

pomoc

#1

Post autor: krzys-92 »

witam serdecznie paralotniarzy mam pytanie kupiłem paralotnie i chce sie nauczyć latac na łące proszę mi powiedzieć czy ktos mnie moze zaszkodzić mam znajomego tez lata na paralotni czy nic sie nie stanie jak ćwiczę sobie na łące proszę o rade

tadeuszxxx
Posty: 33
Rejestracja: 2010-02-14, 22:48
Lokalizacja: Braniewo

#2

Post autor: tadeuszxxx »

Witaj Krzyś Skoro tak myślisz jak piszesz to odważny z Ciebie kaskader życie jest zbyt piękne by je stracić ja kiedyś myślałem podobnie tez uczyłem się stawiać skrzydło pod okiem doświadczonego pralotniarza .Pamiętam jego radę zawsze sprawdz czy jesteś dobrze zapięty do uprzęży i nałóż kask i zapnij kask i sprawdz to dwa razy myślałem że z tym kaskiem to przesadza ale już na pierwszym postawieniu skrzydła zerwał się gwałtowny wiatr jak mną szarpneło to pierwsze lądowanie miałem kaskiem o glebe i natym się nie skończyło wlokło mnie jeszcze może z 20 metrów
do dziś jak sobie przypomnę to aż mnie kark boli . Wielu może Ci napisać podobne przygody ale cóż kto się do tego przyzna łatwiej jest napisać idz na kurs .Pewnie jak znam życie tak Ci napiszą Pozdrawiam Tadeusz.

cinekas
Posty: 4
Rejestracja: 2011-06-13, 23:51
Lokalizacja: 3m
Kontakt:

#3

Post autor: cinekas »

tadeuszxxx pisze:nałóż kask i zapnij kask i sprawdz to dwa razy
Podczas pierwszego stawiania zdiołem na chwilkę kask, założyłem ale nie zapiołem, zerwał się wiatr skrzydło w góre kask na uprzaz panika bo łapie sie za kask puszczam wszystko efekt wiadomy ;) pare metrów pojechałem ;)
ODPOWIEDZ