Szkolenie PPG koło Warszawy

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
Slider124
Posty: 4
Rejestracja: 2012-01-26, 00:34
Lokalizacja: Marki

Szkolenie PPG koło Warszawy

#1

Post autor: Slider124 »

Cześć

Mam pytanie do osób zorientowanych w szkołach oferujących kurs PPG w okolicach Warszawy. Pytanie do tych, którzy odbyli taki kurs i dla porównania słyszeli coś o kursach w innych szkołach.

Gdzie wg Was najlepiej się szkolić (PPG)? Zaznaczam, że zależy mi na kursie na którym się naucze niezbędnych rzeczy aby bezpiecznie latać. No i tam gdzie pożyczą mi skrzydło na kurs ponieważ swoje planuje kupić po kursie.

Okolice Warszawy ponieważ mieszkam w okolicach i nie chce jeździeć daleko np w góry ponieważ z urlopem krucho.

Uprzedzam pytania: posiadam ŚK PP ale poza tym zero doświadczenia (80 skoków spadochronowych w Chrcynnie przecież się nie liczy), kask i radio kurier przywiezie za dwa dni prosto z navcoom-u, napęd nabyłem chodź jeszcze go nie odebrałem.

Autor
Slider124
Posty: 4
Rejestracja: 2012-01-26, 00:34
Lokalizacja: Marki

#2

Post autor: Slider124 »

Hej

Nie wierzę, że nie ma nikogo, kto mógłby mi doradzić :) Chciałbym na początku sezonu odbyć kurs PPG i nie chce wybierać na podstawie informacji na stronach spamer poszczególnych szkół. A i tak pewnie nie odwiedziłem wszystkich.

Jeśli nie na forum to proszę o info na priv lub na maila.

Solek
Posty: 227
Rejestracja: 2007-11-21, 20:30
Lokalizacja: się tu wziołem???

#3

Post autor: Solek »

Myślę że powinieneś rozważyć kurs u Marcina Sokoła w Łękach Kościelnych - na temat bezpieczeństwa jest nieporuwnywalny, płatność za kurs może Ci na raty rozłożyć - kasy nie stracisz. Jest to bardzo pożądny instruktor - wiem bo szkoliłem się już w paru szkołach na różne etapy.

Autor
Slider124
Posty: 4
Rejestracja: 2012-01-26, 00:34
Lokalizacja: Marki

Re: Szkolenie PPG koło Warszawy

#4

Post autor: Slider124 »

No i po wszystkim, tzn po kursie PPG :) do zobaczenia w powietrzu
Awatar użytkownika

kamil_rc
Posty: 44
Rejestracja: 2011-05-08, 13:36
Lokalizacja: Wadowice

Re: Szkolenie PPG koło Warszawy

#5

Post autor: kamil_rc »

NO to może opisz gdzie, jak było i jakie maja podejście do kursanta. Na pewno nie jednemu się przyda :-)

Autor
Slider124
Posty: 4
Rejestracja: 2012-01-26, 00:34
Lokalizacja: Marki

Re: Szkolenie PPG koło Warszawy

#6

Post autor: Slider124 »

Pisałem chyba z godzinę..... kliknąlem wyślij.......i przenioslo mnie do strony z logowaniem (po co przecież się zalogowałem przed przystąpienie do pisania odpoweidzi!!!!!)

Gdy się ponownie zalogowałem zobaczylem pustą stronę. Cały tekst przepadł a opisałem wszystko jak to było ze mną od wyboru napędu po wybór sprzedawy napędu co kupiłem i czy jestem zadowolony.

Może kiedyś będe miał znów wenę i opisze móje rozeznanie w rynku Raketów i szkoleń w okolicach Warszawy.

W razie czego tel do mnie
601-761-905
Paweł
Awatar użytkownika

kamil_rc
Posty: 44
Rejestracja: 2011-05-08, 13:36
Lokalizacja: Wadowice

Re: Szkolenie PPG koło Warszawy

#7

Post autor: kamil_rc »

Warto zaznaczyć kwadracik przy logowaniu "loguj mnie automatycznie przy każdej wizycie" i nie będzie takich problemów:)

acoria
Posty: 1
Rejestracja: 2014-05-27, 23:08
Lokalizacja: Lublin

Re: Szkolenie PPG koło Warszawy

#8

Post autor: acoria »

Długie teksty piszemy w word a potem kopiujemy i wklejamy i tak nic nam nie zniknie ;-)
ps. po czasie ale jestem tu nowy i czytam wszystkie posty od początku.
ODPOWIEDZ