Pomoc

Sprawy nie zwiazane z innymi działami a tak naprawdę tu piszemy o wszystkim

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
beczka
Posty: 1
Rejestracja: 2012-02-27, 23:58
Lokalizacja: Poznań

Pomoc

#1

Post autor: beczka »

Witam wszystkich. To mój pierwszy post. Nie miałem pojęcia gdzie go napisać,więc założyłem temat. Jeśli źle zrobiłem proszę o wyrozumiałość adminów.
Drodzy użytkownicy.
Planuje zrobić przyjacielowi niespodziankę i na 18 urodziny,i podarować mu w prezencie voucher na przelot parolotnią. Cena tego prezentu wynosi 139 zł. Lecz jest to "Przelot w tandemie z instruktorem za wyciągarką mechaniczną". Nie mam pojęcia o co chodzi. Dlatego proszę o pomoc i wyjaśnienie mi o co chodzi. Wasze opinie na temat prezentu,czy się opłaca,fajne itd bardzo mile widziane.
Pozdrawiam.

Parawariat
Posty: 9
Rejestracja: 2012-02-18, 16:44
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

#2

Post autor: Parawariat »

Witam Cię również :-)
PRZELOT W TANDEMIE oznacza, że jest to paralotnia dwuosobowa (na rower dwuosobowy również się mówi "tandem").
Z INSTRUKTOREM tz. z osobą która jest jak najbardziej upoważniona i przeszkolona do wykonywania takich lotów.
ZA WYCIĄGARKĄ MECHANICZNĄ.... zwykle paralotniarze wchodzą sobie na jakąś górę, czekają na wiatr, biegną i lecą (w dużym skrócie). W przypadku wyciągarki nie potrzebna jest górka, start odbywa się z powierzchni płaskiej a paralotnia jest podczepiona do liny od wyciągarki która wyciąga paralotnie wysoko w powietrze.
Tu masz link jak to wygląda, tyle tylko że tu jest hol a nie wyciągarka ale to nie ma znaczenia bo efekt wygląda tak samo nie spamuj://spamer.youtube.com/watch?v=fIT6XZ08yUY

Nie wiem czy się opłaca bo nie znam cen ale prezent wystrzałowy. Ja bym się ucieszył :-D
Pozdrawiam

jaceko
Posty: 4
Rejestracja: 2011-10-15, 21:40
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#3

Post autor: jaceko »

Prezent spoko. Tak się moja żonka zaraziła lataniem. Pamiętam tego banana jak wylądowała, choć minęło parę lat. Poprawiłem skokiem ze spadochronem ostatniej wiosny, a teraz jest już po kursie i szykujemy się na zakupy :). Uważaj, bo też może się spodobać! :)

xcgfdgf
Posty: 33
Rejestracja: 2013-09-27, 03:39

Re: Pomoc

#4

Post autor: xcgfdgf »

If You Don't Believe Diablo 3 power level in Yourself, No One Else Will. People don't respect or follow anyone who doesn't have confidence D3 Gold in themselves. I think the Universe tends to trust us to the degree we Diablo 3 Gold trust ourselves.

-- 2013-09-27, 11:05 --

Just for today cheap age gold I will be agreeable. I will look as well buy age money as I can, dress becomingly, talk low, act courteously, criticize not one bit, and try not to buy age gold improve or regulate anybody but myself.
ODPOWIEDZ