Dudek Optic

Sprawy nie zwiazane z innymi działami a tak naprawdę tu piszemy o wszystkim

Moderatorzy: zbyszek_wlodarczak, kamil_rc, wojtek.domanski


Autor
szybkibzykacz
Posty: 6
Rejestracja: 2012-02-23, 00:10
Lokalizacja: Ww

Dudek Optic

#1

Post autor: szybkibzykacz »

Czy wciągnął już ktoś to skrzydełko? Bardzo jestem ciekaw jak to będzie latać. Jak ktoś może powiedzieć coś więcej niż napisane na stronie Dudka to bardzo proszę o wypowiedź.
Załączniki
optic.jpg
optic.jpg (4.23 KiB) Przejrzano 14575 razy

k_golebiowski1
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-16, 23:10

Re: Dudek Optic

#2

Post autor: k_golebiowski1 »

Witaj. Ja wprawdzie nie latalem na tym skrzydełku, ale poczytaj bloga: nie spamuj://cloudbase-paralonie.blogspot.com ... a.html?m=1" onclick="window.open(this.href);return false; Sam przymierzam sie do zakupu wiec śledzę opinie. Marek na pewno wyraził obiektywną oponię. Pozdrawiam. Krzysiek

Autor
szybkibzykacz
Posty: 6
Rejestracja: 2012-02-23, 00:10
Lokalizacja: Ww

Re: Dudek Optic

#3

Post autor: szybkibzykacz »

Dzięki. Coś mi ni hula ten twój link (spróbuję innym razem) ale dzięki - będę miał oczy otwarte. :shock:

Suhy
Posty: 31
Rejestracja: 2008-12-29, 16:27
Lokalizacja: centrum

Re: Dudek Optic

#4

Post autor: Suhy »


xcgfdgf
Posty: 33
Rejestracja: 2013-09-27, 03:39

Re: Dudek Optic

#5

Post autor: xcgfdgf »

We Are Responsible for Our diablo 3 power level Life. And nobody else. Although diablo 3 Gold all success requires the assistance and cooperation diablo 3 items of others, our success can never be left to anyone else. Luck is not a strategy.

-- 2013-09-27, 11:02 --

Life is Short. Whether diablo 3 power leveling we live 20 years or 100, our lives Diablo 3 Gold pass quickly. All the more reason to spend our life doing what we love. Since d3 gold we never know how much time we have left, we should live each day as if it is our last—for it just may be.
ODPOWIEDZ